Kočky mají nekonečnou trpělivost s lidskou omezeností. Cleveland Amory

Snow Islandchovatelská stanice sibiřských koček

Emilka z Tichého údolí, CZ (SIB gs 22 - modře želvovinová stříbřitě mramorovaná)

Emilka byla naší první chovnou kočičkou, která si brzy získala srdce celé domácnosti i lidí mimo ni. Kdekoli kde se objeví se stává milou společnicí, která se velmi ráda mazlí a obývá kteroukoli postel, která je k dispozici. Využívá všechny možnosti k tomu, aby byla nablízku lidem a díky tomu, je vždy tam, kde se něco děje. Všechno bedlivě pozoruje a je velmi výřečná.

První výstavu absolvovala ve Zdicích roku 2014 a od té doby byla na několika výstavách. Získala titul Champion a ocenění Best in Variety.

Výsledky vyšetření na HCM i PKD - normální.

Princess Taiga Rose, CZ (SIB ns 09 24 - černě stříbřitá s bílou tečkovaná)

Princess je pravá nositelka svého jména. Je jemná, neskutečně něžná, mazlivá a uvrněná. I když je to dáma, je velmi tvrdohlavá a živá. Oblíbenou zábavou se pro ni stalo shazování věcí odkudkoli. A pokud se rozhodne že něco shodí, můžete si být jistí, že se vám to rozhodně nepodaří chytit před dopadem na zem. Její příchod do rodiny byl ale úžasně klidný a pohodový. Brzy si získala naši Emilku, která je na všechny změny velmi opatrná a Nanooček? Ten ji miluje od první chvíle co se potkali. Stejně jako my. Kdo by také tak úžasnou, odvážnou a přesto klidnou Prdolínu nemiloval...
Princess je z testovaného chovu, rodiče HCM i PKD negativní. Ona sama podstoupí vyšetření na jaře roku 2018.

Nanook Taiga Rose, CZ (SIB ds 23 - červený stříbřitý tygrovaný)

Nanook je jedním slovem střela, které říkáme Nanu. Okamžitě si získal naše srdce svou neskutečně přátelskou, pohodovou, milou a umazlenou povahou. Najít Nanooka není nic snadného, přijde jakmile dorazíte domů, pomazlí se a pak je neustále v pohybu. A pokud ne, leží s největší pravděpodobností na rameni některého ze svých milovaných. Nanook se s Emilkou velmi rychle sžil a stala se z nich nerozlučná dvojka, která neustále vymýšlí lumpárny a jeden bez druhého neudělají ani jediný krok. Vkládáme do něj veliké naděje a doufáme, že s Emilkou vytvoří stabilní chovný pár.

Výsledky vyšetření na HCM i PKD - normální.